Zaopatrzenie dla gastronomii
i hotelarstwa

O firmie Kam-Food

Kam-Food działa w branży zaopatrzenia gastronomicznego od 2015 roku. Kierownicy firmy, to technolodzy żywności z ponad 15-letnim doświadczeniem, posiadający wszelkie kwalifikacje do obsługi sektora HORECA. Z naszych usług korzystają punkty hotelarskie, gastronomiczne i cateringowe, usytuowane na terenie Krakowa i okolic.

Oferujemy najwyższej jakości żywność polską i zagraniczną. Importujemy towary z całego świata – przede wszystkim ryby świeże i mrożone oraz owoce morza. W zakres naszych dostaw wchodzą również produkty mięsne (wołowina i jagnięcina), sery i grzyby, a także potrawy i półprodukty pochodzenia azjatyckiego.

Działamy sprawnie i dynamicznie. Oferujemy obsługę 7 dni w tygodniu, gwarantując krótkie i elastyczne terminy realizacji zamówienia. W codziennej pracy, korzystamy z nowoczesnych samochodów specjalistycznych.

Współpracujemy z renomowanymi giełdami, m.in. z Hamburga, Amsterdamu i Bremerhaven. Jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne i konkurencyjne ceny, stosowne do jakości dostarczanego zaopatrzenia. Sprowadzamy również konkretne gatunki ryb na życzenie.

Firma Kam-Food spełnia wszelkie normy, w zakresie bezpieczeństwa składowania i przewozu żywności, spełniając standardy systemu kontroli jakości HACCP.

Wszystkich, zainteresowanych współpracą w zakresie zaopatrywania sektora HORECA, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Modlnicy k. Krakowa.

Kam-Food logo

Kam-Food - Copyright © 2016
ul. Ulubiona 13, 32-085 Modlnica,
tel: 512 012 029
e-mail: biuro@kam-food.pl

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji, idywidualnej wyceny, doradztwa? Zostaw nam swoje dane kontaktowe.
Odezwiemy się w przeciągu 24 godzin.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.